הגשמת רצונות בעזרת דמיון מודרך

הגשמת רצונות בעזרת דמיון מודרך

נכתב על ידי Alon (01/21/07, 23:50:51)

הגשמת רצונות בעזרת דמיון מודרך


אם אתם רוצים לעשות שינוי בחיים, אבל מתלבטים לאיזה כוון לפנות, (לדוגמא : בחירת עיסוק חדש בחיים ,זוגיות חדשה או מקום מגורים חדש) לפניכם תרגיל נחמד שאני נותנת לפעמים למונחים שלי לעשותו לבד עם עצמם, כשעורי בית.


אז מצאו לכם מקום נוח ושקט, שבו תוכלו להתחבר לעצמכם...


קחו דף נייר חלק ועיפרון, ושרטטו עיגול .


בתוך העיגול רשמו את המשפט : "מה אני רוצה.."  זה יכול להיות מה אני רוצה בעבודה או בזוגיות ,או בחיים בכלל...


שרטטו קרניים שיוצאות מהעיגול, כמו שמש, שרטטו לפחות 8-7 קרניים לשמש שלכם ועכשיו נסו להתמקד , והתחברו לאני הפנימי שלכם, הקשיבו ללב שלכם וחשבו על השאלה ששאלתם בכנות מרבית, ממש נסו לחשוב איך הייתם רוצים לראות את עצמכם בעוד שנה ,שנתיים ,חמש שנים מהיום...


אם מדובר לדוגמא במקום עבודה: נסו לחשוב על מהות העבודה שאותה אתם רוצים, עבודה עם אנשים או עבודה סוליסטית, כמה שעות עבודה , שכר ,מקום עבודה-משרד או עבודת שטח, עצמאי או שכיר,ועוד... רשמו כל מה שעולה על דעתכם בקרניים של השמש שלכם.


בהתחלה זה די פשוט למלא את ה-3-2  קרניים הראשונות, אבל אחר כך זה מצריך מחשבה ,הקשבה ללב והתמקדות ברצונות האמיתיים שלכם.


שימו לב לא לבלבל בין : "מה אני רוצה"  לבין  "מה מצפים ממני"  או  " מה אני צריך" חשוב מאד להתרכז בשאלה :" מה אני רוצה ,מאחל, בוחר בשביל עצמי ...? "


לאחר שסיימתם למלא את כל הקרניים בשמש הרצונות שלכם, התבוננו במה שכתבתם.  עצמו את עינכם ,קחו כמה נשימות עמוקות להרגעה... ונסו לדמיין את עצמכם בעתיד,אחרי שמימשתם את הרצונות שלכם, חשוב לנסות לשתף את כל החושים בהדמיה הזו... ממש נסו לראות בעיני רוחכם את הבית החדש,או המשרד החדש,הריחו את הריחות, חושו במגע בן הזוג החדש...  נסו לעשות את התרגיל הזה כמה שיותר מוחשי ואמיתי.


שימו לב איך אתם מרגישים, איך הגוף שלכם מגיב להדמיה... 


אם יש איזושהי אי נוחות, אולי מה שבחרתם במודע אינו מתאים לרצונות של התת-מודע או ליכולות הגופניות שלכם...


לדוגמא: גלעד(שם בדוי) חשב שהוא רוצה לעשות קריירה בתחום המחשבים ושקל ללכת ללמוד ,אבל לאחר שהוא עשה את התרגיל ודמיין את עצמו יושב 8 שעות ביום מול מחשב, "הגב שלו הביע את התנגדותו"  והוא חש אי נוחות בתמונה הזו...


גלעד הבין שהגוף שלו מתנגד לעבודה מהסוג הזה, הוא התחבר יותר לעבודה עם אנשים, לכן החליט להשאיר את אהבתו למחשב כתחביב, ולחפש עבודה אחרת שיותר מתאימה לצרכיו ורצונותיו...


אם לעומת זאת התחושה בהדמיה טובה  וזורמת ,ואתם מתחברים בקלות ומרגישים טוב העברתם עכשיו מסר עצמתי ומשמעותי לתת-מודע שלכם :
"זה מה שאני רוצה", "זה מה שאני מאחל לעצמי",  "זה עושה לי טוב בנשמה".


התת-מודע קולט את המסרים בתמונות וברגע שתצוץ ההזדמנות הראשונה בחייכם אתם תזהו אותה, "ותקפצו  על המציאה" ללא היסוס וללא פחד!!  כי כבר יש לכם תמונה במוח שבה אתם יודעים מבינים ,ומרגישים מה יעשה לכם טוב...


יש לנו את היכולת ליצור את המציאות, ולמגנט אילנו את הרצונות שלנו, ע"י שימוש בכוח המחשבה .


בעזרת כוח רצון ,דמיון, ציפייה ואמונה אנו  מושכים אילנו את החלומות שלנו, אלה "המגנטים"  שעוזרים לנו ליצור את מה שאנחנו רוצים.
דמיינו את התמונה שאתם רוצים לעיתים תכופות ככל שתרצו ,שתפו בכך את כל החושים ,והאמינו שבבוא היום ,בהזדמנות הראשונה שתקרה בדרככם, אתם תגשימו את החלום... !!!


ואם אתם זקוקים לעזרה ,אשמח ללוות אתכם בדרך שתבחרו בה, ולהפוך ביחד את הרצונות שלכם למציאות...


אהובה קשת
מטפלת מוסמכת בדמיון מודרך ונל"פ.